O nas

JAK - studio graficzne zajmuje się projektowaniem grafiki użytkowej. Specjalizujemy się w tworzeniu identyfikacji wizualnej dla firm, instytucji, wydarzeń oraz projektowaniu i składzie publikacji.

O NAS

Jako wykształceni projektanci grafiki użytkowej z dyplomami Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej ASP, w 2006 roku otworzyliśmy nasze studio, w którym realizujemy projekty ufając, że projektowanie graficzne jest sztuką.

Skupiamy się na dwóch aspektach tej sztuki, które są dla nas najistotniejsze tj. tworzeniu identyfikacji wizualnej oraz projektowaniu i składzie publikacji, przywiązując szczególną wagę do estetyki, czytelności i wyrazistości naszych projektów.

DOŚWIADCZENIE

Zrealizowaliśmy około setki projektów logotypów i podobną liczbę wydawnictw drukowanych dla firm, instytucji publicznych (urzędów miejskich i wojewódzkich), stowarzyszeń, fundacji, a także różnych wydarzeń, takich jak kongresy i programy edukacyjne.

W naszym dorobku jest cała gama wydawnictw: od broszur i folderów informacyjnych, przez katalogi i czasopisma, po książki, zarówno wielkonakładowe, jak niskonakładowe publikacje autorskie.